Aanpassingen vanwege CORONA

16-03-2020

Geachte relatie,

Adviesbureau van Meijl-Verhaegh neemt de nodige maatregelen om verspreiding van het corona virus tegen te gaan.

Om dit vervelende virus de kop in te drukken moeten we in geheel Nederland hiervoor natuurlijk, allemaal onze eigen verantwoordelijkheid nemen. Dit geldt zowel thuis als op het werk.
Richtlijnen van het RIVM zullen door ons bureau worden aangehouden.
Aanvullende maatregelen in de vorm van hygiëne zijn genomen.

Tijdens kantooruren blijven wij telefonisch bereikbaar.

Meeste van onze medewerkers werken van huis uit, ze zijn dan ook per mail bereikbaar:

Erik Baten                erik@meijlverhaegh.eu

Jens Leenders         jens@meijlverhaegh.eu

Luc van Roij             luc@meijlverhaegh.eu

Paul Poortvliet          paul@meijlverhaegh.eu

Pascal Peeters         pascal@meijlverhaegh.eu

Sam Wijnands         sam@meijlverhaegh.eu

Wiel Kleuskens       wiel@meijlverhaegh.eu

Ib Glinka                  ib@meijlverhaegh.eu

Twan de Regter       twan@meijlverhaegh.eu

Guus Deussen        guus@meijlverhaegh.eu

Luc van Dinther       lucvandinther@meijlverhaegh.eu

Kai Peeters              flex@meijlverhaegh.eu

Verder onderlinge communicatie af te spreken met de betrokken medewerker.

De deuren van de kantoren in Someren en Maasbree zullen de gehele dag gesloten blijven. Beide kantoren zijn alleen toegankelijk voor onze medewerkers. Het kantoor is alleen telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren onder 0493-348800.

Post pakketten of andere leveringen mogen niet binnen worden afgegeven. Door bellen van bovenvermeld nummer worden deze alleen opgehaald buiten de deur. Onderling contact wordt hierin vermeden en minimale contactafstanden van 1.5 m’ worden hiervoor aangehouden.

Afspraken buiten de deur en op kantoor worden op dit moment niet ingepland. Besprekingen dienen telefonisch en/of per mail te gebeuren. Bij urgente situaties of opname van bestaande gebouwen, wordt dit per geval beoordeeld en wordt samen gekeken naar een passende oplossing.

Voor iedereen zal het de komende weken even anders zijn dan anders. Door samen onze verantwoordelijkheid te nemen en te kijken naar passende oplossingen, kunnen we BV Nederland op een verantwoorde manier draaiende houden. Begrip van eenieder is hierin van belang. Wij proberen zoveel als mogelijk onze afspraken na te komen. Ook hierin zullen we zeer afhankelijk zijn van de beschikbaarheid van onze medewerkers en mogelijk aanvullende maatregelen op politiek niveau.

Veel respect voor alle instellingen, bedrijven die op dit moment ervoor zorgen om zorg te verlenen, virus proberen te bestrijden en zorgdragen dat de schappen in winkels op peil blijven.

Namens adviesbureau van Meijl-Verhaegh
Pieter van Meijl